Opnext TRF7061FN-GA420 9.95-11.1 G 1550nm 80km SMF LR-2/P1L-202 Pluošto Optinis Modulis

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€158.87 €150.93

Žymos: pluošto sc, 1550nm edfa, ftth, pluošto, kabelinės televizijos edfa, matuoklis pon, kabelinės televizijos šviesolaidinių, edfa, kabelinės televizijos ftth, kabelinės televizijos pluošto.

Sveiki atvykę į Vieną Kvadratinį Gamyba Technology Co., LTD

Mes garantuojame, kad mes teikiame jums kvalifikuotas produktus ir geriausias paslaugas.

Užsakymus mokėjimo sėkmingai, Dauguma straipsnių bus išsiųstos per 24 darbo valandas.

Visi mūsų produktai turi 1 metų garantiją.

Mes turime visų rūšių optinio pluošto produktai.Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba,

jei jums nepavyko rasti produktus internete, ką norite.

p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

PRODUKTO APRAŠYMAS

PUNKTAS

Techniniai Parametrai

Gaminio Numeris

TRF7061FN-GA420

Skaidulų Tipas

Vieną režimas

Modulio Tipas

XFP

Sąsajos Tipas

LC Duplex

Perdavimo Atstumas

80KM

Perdavimo Bangos

1550nm

Perdavimo Sparta

10Gb/s

Darbinė Įtampa

3.3 V

svoris

0.025 kg

Dydis

65 x 12 x 5 (mm)

NUOTRAUKĄ Dėkojame, kad pasirinkote Vieną Kvadratinį Gamyba Technology Co., LTD

Mokėjimo/Deponavimo Paslaugas

Jei jūs turite kokių nors klausimų apie mokėjimo ar problema dėl produktų , prašome nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo , mes galime pasiūlyti labiausiai tenkinantį rezultatą.Ačiū.

1. Prašome patikrinti, jūsų nurodytu adresu, prieš atlikdami mokėjimą.Jei norite ką nors pakeisti , prašome susisiekti su mumis.

2. Sekimo numerį bus atnaujinti Automiestas.lt kartą jūsų prekės yra vežamos.

Mes nesame atsakingi už bet kokius muitinės mokesčių , mokesčių ir mokesčių, kurie iš savo šalies.Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo vietos muitinės tarnyba ar jav.

3. Jei jums nebūtų priimti jūsų sklype per 30 dienų , prašome susisiekti su mumis iš karto padėti.Mes pasistengsime atsakyti su 24 valandas.

p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

1. Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo.

2. Jūsų penkių žvaigždučių teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.Prašome susisiekti su mumis iš karto, jei esate nepatenkinti mūsų produktą ar paslaugą , mes jums pasiūlyti geriausias būdas išspręsti problemą.

3. Jeigu tu negali išgirsti iš mūsų per 24 val , prašome patikrinti savo laiškus į savo pašto dėžutę.Ir pabandykite susisiekti su mumis per Prekybos Vadybininkas , el. Paštu , arba telefonu.Mes visada čia, kad padarysime viską už jus.Leiskite mums sukurti sveiką , teigiamas ir klestinčią Ali bendrijos kartu.

p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} patikros.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}


  • Sertifikavimo: ROHS
  • Sąlyga: Naujas ir Originalus
  • Perdavimo Atstumas: 80KM
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Modelio Numeris: TRF7061FN-GA420
  • Prekės Pavadinimas: SMTE