Recent Posts

Lieknėjimas tankinis. Ar turite turėti plokščią skrandį dėvėti bikini?

Tai aktuali Evos Valčak iš Varšuvos nuotrauka. Ji buvo išbandžiusi tam tikras naujas tabletes lieknėjimui. Kaip manai, ar ji gerai atrodo? Naujas riebalų degintojas mažiau fizinių pratimų — greitesnis kalorijų deginimas per dar trumpesnį laiką!

Skip to content Ar turite turėti plokščią skrandį dėvėti bikini? Bikini yra ne tik lieknėjimas tankinis su itin lieknomis kūnomis.

Nereikėtų būti sunku ieškoti aukštų ir pliusų moterų tankinio, ypač jei žinote, kur ieškoti ir suprasti jums geriausiai tinkančius stilius. Aukštas ir platus dydis Tankinis Jei esate aukštas ir pliusas, ieškokite tobulo kostiumo gali būti iššūkis, ypač perkant vietoje. Į viršų mažmeninė kaina už 69 dolerius, o jūs galite pasirinkti iš daugybės suderinamų dugnų. Šis kostiumas yra penkių spalvų ir savybių, padedančių paslėpti gabalus.

Bikini gali atrodyti stilinga ir papildoma bet kuriai moteriai, raktas yra rasti geriausią jūsų kūno tipo maudymosi kostiumėlį. Jei turite šiek tiek pilvapočio, yra kostiumų, kurie puikiai tinka jūsų formai, todėl jums atrodys gražus paplūdimio kūdikis.

lieknėjimas tankinis

Teisė juosta Minkštos liemenėlės, kurios tiesiai į skrandį nulenkiamos, gerai dirba moterims, turinčioms šiek tiek pilvo. Sumažinta pjūvio juosta pabrėžia jūsų skrandį, o tarpinis pjūvis padeda jūsų skrandį atrodyti lygumoje.

ibex riebalų deginimas

Išbandykite dugną su nuleidžiamu juosmeniu — nuleiskite žemyn arba traukite jį, kad nustatytumėte savo idealų aprėptį. Išbandyk Tankini Jei jums nepatogu aptikti didžiąją dalį skrandžio, pabandykite išbandyti bakini.

lieknėjimas tankinis svorio doha

Tankinis su pakopomis, drabuziu arba ruching visi padeda sumažinti savo vidurinę sekciją. Didelis pakilimas Bikini su aukštybiniu dugnu eikite atgal.

Šiuose bikiniuose yra tradicinė liemenėlė, suporuota su aukštybiniu dugnu. Šis madingas stilius ateina iš daugybės spalvų ir spaudinių, suteikiant jums daugybę pasirinkimų.

Naujas riebalų degintojas

Daugiau pagalbos Jei norite, kad papildomas lieknėjimo greitis padidėtų, pabandykite aukštybinį dugną, į kurį įdėta kūno formavimo technologija. Šie dugniai traukia ir slydo jūsų viduryje, paliekant ją blizgiu ir sklandžiu.

lieknėjimas tankinis

Pridėkite savo mėgstamą bikini viršuje, o visi esate pasiruošę pasitikėti paplūdimiu. Pažiūrėkite dar toliau lieknėjimas tankinis pabandykite spalvotą blokavimą. Tamsesnis atspalvis apačioje suporuotas su šviesesniu atspalviu viršuje, todėl pilvas atrodys plonesnis ir patraukia akis į viršų.

lieknėjimas tankinis

Author charles Posted on.