Lieknėjantis Soliaris siekia atrodyti kaip Madonnos šokėjas | automiestas.lt

Lieknėjantis nėrimas

Kiekvienas savo kelio ieško pats, ir dažnai suranda ne iš pirmo karto. Moteris ©  Shutterstock nuotr. Alkoholis… Nikotinas… Cukrus… Kava… Nelabai svarbu, kiek medžiagų iš šio sąrašo tave valdo. Kol valdo bent viena iš jų, rezultatą pasiekti bus sunkiau.

Mane valdė visos paminėtos. Neįsivaizdavau ryto be cigaretės ir puodelio espresso. Neįsivaizdavau romantiško vakaro su vaikinu be butelio vyno ant stalo, netgi neįsivaizdavau, kaip pradėti meilės žaidimus neapsvaigus nuo alkoholio.

Pranešti klaidą

Ir niekad jie man nebūdavo per saldūs. Susiję straipsniai Lieknėkime kartu su gurmanais: 3 žingsnis   13 Nei dienos be saldumynų! Nei dienos be kavos!

Nei dienos be cigaretės! Nei savaitės be vyno! Na, ir šalia viso to - antsvoris, nerimas, nepasitenkinimas, liūdesys.

lieknėjantis nėrimas

Slopinamas suvokimas iš kažkur giliai vis priekaištaudavo, kad kažką su savo vartojimu darau ne taip… Galiausiai tas suvokimas sustiprėjo iki tiek, kad supratau, jog niekada ilgam neišspręsiu antsvorio problemos, kol gersiu kavą ir rūkysiu.

Nes pastebėjau, kad šie dalykai turi ryšį su nevaldomu apetitu.

Nuorodos kopijavimas

Kol kas supratau tik tiek, bet tai buvo labai gera pradžia. Ką gi, pasiryžau atsisakyti abiejų. Ir savo nuostabai tai padariau labai greitai ir lengvai. Kavos abstinencijos sindromas truko apie 3 dienas. Dvi dienas paskaudėjo galvą, tą skausmą nesunkiai įveikiau vaistukais. Buvau šiek tiek mieguista, be energijos, gal kiek blogiau miegojau pora naktų ir viskas… Po tų kelių lieknėjantis nėrimas visi šie reiškiniai pasitraukė sveikas svorio metimo ritmas netgi buvau apdovanota pirma energijos doze.

Labai džiaugiausi savo pasiekimu. Tačiau mano didelei nuostabai, svoris nemažėjo. Netgi atvirkščiai, per mėnesį pasunkėjau 3 kilogramais. Intensyviai mąsčiau apie tai. Nebegėriau kavos, po kurios pavartojimo praėjus porai valandų jausdavau nenumaldomą norą ką nors užkąsti.

Labai gerai žinojau, kad tas noras ateina po kavos.

  • Šiuo metu jos svoris - kilogramai.
  • Mesti svorį 2 mėnesius
  • Autorius: Žmonės.

Dabar nebuvo kavos, o nevaldomas noras užkandžiauti niekur nedingo. Po kelių mėnesių susivokiau… saldumynai!!!

svorio metimo petrolija skustuvas prašmatnus svorio netekimas

Jie užėmė kavos ir cigarečių vietą. Lygiai tai, ką anksčiau darė kava ir cigaretės, dabar jau buvo perėmę saldumynai. Kelis kartus per dieną jausdavau energijos nuosmukį, kurį skubėdavau likviduoti saldainiuku ar pyragiuku. Po pasmaližiavimo praėjus valandžiukei, ateidavo tas pats mano jau šimtą metų pažįstamas nenumaldomas noras vėl ką nors užkąsti. Ką gi, nors ir ne iš karto, bet suvokimas, ačiū jam, atėjo.

8 psichologinės priežastys, lemiančios antsvorį

O po suvokimo atėjo sprendimas nesustoti, eiti toliau. Taigi praėjus 5 mėnesiams nuo kavos ir rūkymo metimo nusprendžiau mesti saldumynus.

Ir vėl tai buvo daug lengviau, negu tikėjausi. Net galvos nepaskaudėjo. Labai didžiavausi savimi. Per ateinančius kelis mėnesiu svoris sumažėjo pora kilogramų. Rezultatas kiek nuvylė, tikėjausi greitesnio svorio kritimo.

svorio metimo stovykla qld geriausi svorio metimo būdai

Mano didelei nuostabai, noras užkandžiauti niekur nedingo, apetitas kaip ir buvo, taip ir liko sunkiai valdomas. Vėl intensyviai ieškojau. Kas gi dar? Na ir… kas ieško, tas randa… pastebėjau, kad vynas tapo kone kasdieninis malonumas.

Man, kaip ir visiems vartojantiems alkoholį, buvo labai sunku pripažinti, kad alkoholis mane lieknėjantis nėrimas.

kaip deginti riebalus per mėnesį

Saikingai vartojantis netgi statomas pavyzdžiu ir vertas pagarbos. Vyno taurė prie pietų, vėlgi vyno taurė dažniau daugiau vakare degant žvakėms… na, kaip būtų galima to atsisakyti? Prisipažinsiu, mane ištiko nusivylimas. Atsisakiau kavos, cigarečių, saldumynų…. Tai ką, ir jo…?!

Lieknėjančios kaunietės svajonė - 100 kilogramų

Tikrai nenorėjau pasiduoti, o teisingiau sakant, išsilaisvinti. Tačiau kūno pojūčiai akivaizdžiai bylojo ką kita. Aiškiai mačiau, kad vyno vartoju žymiai daugiau ir dažniau negu anksčiau.

Rytais jausdavau vakarykščio malonumo pasekmes…. Ką gi, po ilgokų diskusijų su savim visgi nusprendžiau eiti toliau. Nuraminau save, kad galiausiai, lieknėjantis nėrimas jeigu nepatiks, visad žinau, lieknėjantis nėrimas sugrįžti. Pradžioje vakarai be vyno buvo tušti. Netgi bandžiau pradėti megzti, nors aiškiai suvokiau, kad jokių mezginių man nereikia, aš jų niekad nenešiosiu. Bet tiesiog neturėjau kuo užsiimti.

Paprasčiausiai nebemokėjau bendrauti be taurės vyno. Visa laimė, kad ši stadija lieknėjantis nėrimas ilga. Tuo paskutiniu atsisveikinimo su priklausomybėmis etapu mane labai palaike tai, kad rytais jausdavausi visiškai kitaip negu buvau įpratusi. Jau seniai pamiršta energija vertėsi per kraštus.

  • Половина лица Хейла была залита кровью, на ковре расплылось темное пятно.
  • Svorio netekimas masė bendra

Norėjau judėti, krutėti. Ko jau senai, nuo neatmenamų laikų nebuvo — pradėjau norėti fizines veiklos. Nors ir labai nedrąsiai, bet jau supratau, kad pagaliau pagavau laimės paukštę už uodegos.

Norkutei patarė patyrusi trenerė Eglė Sakalaitė. Aktorė šypsosi — dėl daugybės titulų ir patirties turbūt niekas nė neišdrįstu suabejoti profesionalios sportininkės kompetencija. Sakalaitė turi LSA sporto trenerės licenziją, o žinias nuolat atnaujina bei tobulina įvairiuose mokymuose lieknėjantis nėrimas ir mitybos srityse. Ji 15 metų sportavo Taekwondo ir 5 metus — boksą. Sakalaitė yra daugkartinė Taekwondo Lietuvos, Baltijos šalių ir tarptautinių čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, Europos čempionato dalyvė, metais apgynusi juodąjį diržą 1 DANo metais tapusi Lietuvos pusės maratono distancijos čempionato Nidoje 1-os vietos nugalėtoja.

Kad dabar jau viskas eisis taip, kaip seniai svajojau. Ir tikrai, taip ir įvyko. Toliau jau viskas buvo labai paprasta. Apibendrinau savo žinias apie mitybą, įsiklausiau į savo kūno pojūčius, nusistačiau maitinimosi režimą, truputį paeksperimentavusi susidariau produktų sąrašą ir pradėjau laikytis tų nesudėtingų taisyklių.

O sistema, savo ruožtu, pradėjo veikti.

ar adderall degina riebalus kaip numesti svorio per vieną savaitę

Nebebuvo jokio nevaldomo apetito, visą laiką jaučiausi soti ir patenkinta. Po gero pusmečio nebeturėjau savo 16 kg antsvorio, atrodžiau taip, kaip visada norėjau atrodyti, jaučiausi taip, kaip visada norėjau jaustis. Per keletą mėnesiu palengvėjau dar pora kilogramų.

Sekite mus:

Taigi bendras rezultatas - apie 18 kilogramų. Be kančios, be organizmo alinimo, be alkio… Rašau čia tai, ką patyriau pati. Ne perrašinėju tai, ką kažkur perskaičiau. Lieknėjantis nėrimas mano parašytas žodis paremtas asmenine patirtimi.

Ir, rodos, užtenka pradėti laikytis dietos ar mažiau valgyti, ir problemos neliks.

Jeigu tavo priklausomybių sąrašas trumpesnis - labai tave sveikinu. Tačiau neskubėk džiaugtis. Mano viena drauge buvo, mano manymu, visiška sveikuolė. Negėrė alkoholinių gėrimų, nerūkė, nevartojo kavos, buvo fiziškai aktyvi. Kai praėjau savo lieknėjantis nėrimas kelią, supratau kodėl ji, mano požiūriu, sveikuolė, turi antsvorį.

Saldumynai lieknėjantis nėrimas štai kur buvo jos nelaisvė.

Kaip mėgautis šventėmis ir nepriaugti svorio? Tikrai tai galite! – Ieva Gerciene

Kai ji nusprendė šią sritį sutvarkyti, patyrė tokį patį abstinencijos sindromą, kurį aš jau pažinojau atsisakiusi kavos. Keletą dienų skaudėjo galvą, sutriko miegas, kamavo nepaaiškinamas nerimas. Taigi nebūtina turėti ilgą sąrašą. Viena aktyvi priklausomybė pajėgia sunaikinti visas mūsų pastangas ir paversti mus nevaldančiais situacijos ištižėliais.

Sulieknėjusios draugės patarimai šventėms

Taigi jeigu tikrai nori visiems laikams išspręsti antsvorio, energijos stygiaus problemas, pradėk tai spręsti nuo išsilaisvinimo. Tapk laisvas nuo tonizuojančių, svaiginančių ir nuodijančių medžiagų.

Remkis ne rinkodaros profesionalų brukama nuomone, o savo kūno pojūčiais. Atviru nuosavu protu suvok savo kūno ir chemijos santykį.

Paragauk viską iš naujo. Ar tikrai kava yra tokia skani? Paragauk ją taip, tarsi pirmą kartą gertum. Stebėk, kas vyksta tavo kūne, praėjus porai valandų po to, kai išgeri puodelį kavos. Pastebėk, kaip dingsta lieknėjantis nėrimas energija, kaip ateina nenumaldomas noras kažką užkrimsti.

Ar tikrai tu gauni tas emocijas, kurias tau perša reklama? O gal tu gauni tai, ką lieknėjantis nėrimas aš?

Gal gauni tokį visai neypatingą skonį ir trumpalaikį nusiraminimą, po kurio atslenka noras kartoti veiksmą dėl eilinio trumpalaikio poveikio arba kažką užkąsti?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Stebėk, analizuok ir remkis savais pastebėjimais. Ir nebūtinai tavasis kelias turi būti toks. Tiesiog pasidalinau savuoju. Nuorodos kopijavimas Lieknėjančių kelio pradžia visada sunki Nuoroda nukopijuota.