Kaip „susitvarkyti“ pilvuką po gimdymo?

Liekna žemyn

Turinys

  liekna žemyn

  Nejaugi jūs nesuvokiat, kad vos tik padidinsit valgio kiekį, tai ir padidinsit savo svorį. Kodėl jūs manot, kad priaugnę 3 arba 5 kilogramus juos labai lengvai numesite. Kodėl jūs vaidinate, kad išmokote valgyti ,o ne ėsti, jeigu po kalėdinių -naujametinių švenčių priaugte po kelis kg Mielosios, jūs išvarėte mane iš savo tarpo ir pasakėte, kad esu vos ne baisuoklė ir besarmarė Kalbėjote apie priaugtus gramus, tai gal pasakysite dabar apie pridėtus kilogramus. Pamenu, kaip aiškinote, kad mokate valgyti liekna žemyn niekada negrįšit prie senų įpročių.

  liekna žemyn apetito praradimas, dėl kurio netenkama svorio

  O visokios priešngaip ,asisakiusios yra pavyduolės ir kvailės. Nenoriu jūsų liekna žemyn, tik noriu išgirsti sąžiningą pripažinimą, kad lieknėti nėra taip lengva, o sugrįžti prie pradžios užtenka kelių sočių pavalgymų.

  Aišku, kažkuri iš lieknėjančių, tikriausiai Aida ,sakys, kad aš nusišneku, kad numesti labai lengva Kas tie keli kg Pritariu tau, kad 72 yra puikus svoris, ir jei toks laikysis būsi liekna žemyn savo kūnu.

  svorio metimas ir Candida

  Tiesiog taip manau, nes liekna žemyn kai svėriau 76 atrodžiau pakankamai gražiai, nu net puikiai, tiko sijonai, suknės,džinsai. Bet va palaikyti buvo sunku, kažkaip visi gyrė gyrė, sakė jau baik tas dietas, pavalgyk,tai aš ir pavalgiau: Nieko dabar kiek kitaip viskas, motyvacijos daugiau, o juk ir Chazano ramentus turim, va jų laikytis reikia,o tada jau kaip nor eisim per tą gyvenimą,vis į juos atsiremdamos,kol pasidarysim lieknos ir kūnu ir protu: Fazenda Netinkamas komentaras O Jezau Buvo stilis, ir stai kiek islindo susikaupusiu puliniu Garbes zodis, net supurte Ainu parukau, apmastau ir ka nors parasau.

  O del Natalijos nominacijos, tai juk ji buvo uz novatoriskuma. Juk dar ne vienas zurnalistas nevykde tokio eksperimento.

  Kovo 16, trečiadienis.